TEKNE TURU-( 6-8 KİŞİLİK GRUPLAR İÇİN )

TEKNE TURU-( 6-8 KİŞİLİK GRUPLAR İÇİN ) Hakkında

 1.  3 GECE 4 GÜN YELKENLİ GEZİ
 2.    Ramazan Bayramı 2018 Tatili
 3.  TARİH: 15-16-17 Haziran 2018
 4.   14 Haziran 2018 Perşembe arife akşamı tekneye giriş yapabilirsiniz.
 5.    Gün içinde erken gelen misafirlerimiz ile Pre-Party etkinliği olarak Kavala sahillerinde tüm gün deniz kum güneş ve müzik bizi bekliyor olacak.
 6.    Beach Aktivitesi 5 / kişi başı GEZİ PROGRAMI
 7. 1.  gün - Marble ve Vathi Beach - Thassos Adası (15 Haziran 2018 Cuma)
 8. Saat 10:00’da Kavala Limanın’dan Thassos Adası’na doğru seyre çıkılır. Seyir sırasında ister kaptana yardım ederek yelken yapabilir, istersenizde müzik eşliğinde güneşlenerek teknenin tadını çıkartabilirsiniz. Keyifli bir seyir sonrasında ilk deniz molamız adanın en ünlü koyu Marble Beach koyunda olacak. Burada hem masmavi sularda yüzüp hem de beyaz mermer parçacıklarından oluşan kumsalın tadı çıkarılır. Saat 14.00 civarında teknedeki öğle yemeği için Vathi koyuna gidilir. Karadan ulaşım olmayan bu koyun ağaçlarla çevrili, yemyeşil doğasında güzelliğinde sessiz ve kalabalıktan uzak bir deniz keyfi bizi bekliyor olacak. Burada ekipler hem fikir olursa aralarında su savaşı etkinliği yapılacak.

 9. Bu eğlenceli dakikalardan sonra Island Groove festivaline yelken doğru yelken açılır. Gün batımından önce festival alanına tekne ile varılır. Ekipler için serbest zaman.
 10. Thassos’un büyüleyici doğasında, iyi müzik eşliğinde, kendin gibi insanlarla birlikte buluşma ritüeli gerçekleşir. İsteyen ekipler akşam yemeklerini tekne yapabilecekleri gibi festival alanında da yiyebilirler. Konaklama gece teknededir.
 11.  
 12.  
 13. 2.  gün - Golden - Paradise Beach ve Aliki Koyu - Thassos Adası (16 Haziran 2018 Cumartesi)
 14.  
 15. Saat 10:00’da Aliki koyuna doğru seyre çıkılır. Seyir sırasında adanın en bilinen Paradise ve Golden Beach koylarında yüzme molası verilir. 13.00 sularında ikiz koy olarak adlandırılan Aliki koyuna varılır. Teknedeki öğle yemeğinin ardından deniz molası verilir. ( Alternatif yemek için koyda restoranlar olabilir. ) İsteyenler ile birlikte doğal mermer taşlarını yakından incelemek ve küçük mağara kilisesini görmek için doğa yürüyüşüne çıkılır. Bu keyifli keşiften sonra festival alanına doğru seyre çıkılır. Hava koşulların uygunluğuna göre adanın iki doğa güzelliği Giola ve Tripiti su mağarası görülerek gün batımından önce festival alanına tekne ile varılır. Ekipler için serbest zaman. Festival müziği ile eğlence başlar. Konaklama gece teknededir.
 16.  
 17. 3.  gün - Thassos Adası - Kavala Limanı (17 Haziran 2018 Pazar)
 18. Saat 11.00’a kadar yüzme ve teknede kahvaltı vakti. Dileyen uykusunu denize atlayarak açabilir. Teknedeki öğle yemeği için Cottage Beach’e gidilir. Burası adanın yerlilerin en çok sevdiği koyalardan biridir. Karadan ulaşımı olmayan bu koyda son yüzme molası verilir.
 19. Thassos Adası’na aşık olup tekneye dönmeyi unutmayanlar ile saat 16.00’te Kavala limanına doğru seyre çıkılır. Bu seyir, gezinin son seyiri olacaktır. 18.00’da Kavala Limanı’na vararak, tekne teslimi gerçekleştirilir.
 20.  
 21. *14 Haziran Perşembe arife akşamı saat 20.00’dan sonra tekneye giriş yapabilirisiniz. Erken saatlerde gelerek Kavala’da Beach aktivitesine katılarak, gezinizi 4 güne çıkartabilirsiniz.Talebiniz doğrultusunda, akşam yemeği için Tavernada rezervasyonunuz hazır olacak.

Turlar

13 - 17 HAZİRAN THASSOS ISLAND GROOVE (3 GECE)

13 HAZ 2018 - 17 HAZ 2018
• LÜX ARAÇLAR ILE ULAŞIM • 3 GECE THASSOS ADASI, 2/3/4 YILDIZLI OTELLERDE ODA-KAHVALTI KONAKLAMA • FERIBOT ILE THASSOS ADASI- KERAMOTI GIDIŞ/ DÖNÜŞ GEÇIŞ ÜCRETI • TÜRKÇE REHBERLIK HIZMETLERI • TÜRSAB ZORUNLU MESLEKI SORUMLULUK SIGORTASI...

Odalar

Bavaria 38

Kapasite:
Max. 1 kişilik

Dahil Hizmetler