“Düşmekten Korkmayanlar” için : G-SHOCK Free Fall !

 

Snowboard Yarış Okulu tarafından 2 senedir gerçekleştirilen FreeFall Big Air Bag, bu yıl G-SHOCK’un ana sponsorluğunda 17-18 Mart tarihlerinde Dorukkaya’da gerçekleştiriliyor!

 

 

 

Snowboard Yarış Okulu’nun kurucusu Tuğhan KIRBAÇ tarafından son iki senedir Kartalkaya’da organize edilen etkinliğe bu sene birçok ünlü isim de katılıyor. G-Shock Big Air Bag’de geçen yıllardan farklı olarak bu sene yarışmacıları, 10.000 TL’ye varan para ödülünün yanı sıra; destekçi markalardan özel ödüller bekliyor.

 

 

Kadın ve erkeklerin ayrı kategorilerde katılımı ile gerçekleştirilecek yarışmanın ön kayıtları www.snowboardokulu.com ya da www.orjinaltur.com sayfalarında yer alan iletişim numaralarından alınıyor.

 

 

2018’in kış sezonunun son günlerinde snowboard tutkunları için benzersiz bir deneyim yaşatacak G-SHOCK FreeFall etkinliğinin ilk günü yarışlar ve after parti ile, ikinci günü workshop ve ödül töreni ile geçecek. Yarışma sonrasında gerçekleştirilecek olan after partide Kartalkaya müdavimlerinin yoğun katılımının olacağı tahmin ediliyor.

 

 

 

Hem tüm sezon boyunca okulun, hem de bu yılki FreeFall etkinliğin ana sponsoru olan G-SHOCK’un yanısıra, Sports TV ve Power FM etkinliğe iletişim desteği verirken, Kaya Palazzo, SPX, GoPro, Orjinaltur.com ve Drop Lounge katılımcıların keyifli bir hafta sonu geçirmeleri için önemli destekler sağlıyorlar.

 

Sen de heyecan ve eğlence dolu bir etkinlikte yer almak istiyorsan, hafta sonu yapılacaklar listesinin en başında G-SHOCK FreeFall’ı tavsiye ediyoruz!
BLOG LİSTESİNE DÖN